Caretero: foteliki i wózki dla dzieci Dodaj do ulubionych Mapa strony

Wózki spacerowe

W naszej ofercie znaleźć można nowoczesne i niezwykle funkcjonalne wózki dla dzieci. Wybraliśmy dla Państwa modele, które wyróżniają się przemyślanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, dzięki czemu korzystanie z nich jest komfortowe i praktyczne. Wózki spacerowe z naszego asortymentu produkowane są z materiałów bardzo wysokiej jakości, co przekłada się na ich wytrzymałość i solidność. Dodatkowo, wózki dla dzieci z naszego asortymentu spełniają wszelkie niezbędne standardy, zapewniając tym samym bezpieczeństwo i wygodę dziecka. Bogaty wybór wzorów i kolorów, a także elementy takie jak kosz na zakupy, regulowana rączka czy stabilna budowa, sprawią, że wózki spacerowe z naszej oferty zadowolą także dorosłych.

 

                  

           Spacer            Spacer Deluxe               Gringo                    Monaco                  Luvio                 Alfa

 

Wózki spacerowe to modele przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia do 15 kg wagi. Dzięki lekkiej i zwrotnej konstrukcji, idealnie sprawdzają się w trakcie spacerów czy pieszych wycieczek, są także bardzo wygodne podczas transportu czy przenoszenia. W wózku spacerowym dziecko jest skierowane przodem do kierunku jazdy, co pozwala mu obserwować otoczenie oraz nawiązywać z nim kontakt. W większości modeli istnieje możliwość opuszczenia oparcia, dzięki czemu w razie potrzeby maluch może się przespać. Spacerowe wózki dla dzieci mogą być także wyposażone w wiele niezwykle praktycznych akcesoriów, takich jak kosz na zakupy, folia przeciwdeszczowa czy przykrycie na nóżki. Nasza oferta takich wózków dla dzieci jest wyjątkowo bogata i urozmaicona.

Strona główna | Oferta | O nas | Dystrybucja | Kontakt | Pressroom | Facebook | Pomoc                                                             Copyright © Caretero 2009-2011 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Platforma: iCMS3